АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Збірник наукових праць

Шановні колеги!

АРТ АКАДЕМІЯ імені Сальвадора Далі та Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України люб’язно запрошують до участі у збірнику наукових праць «Мистецька освіта: зміст, технології, менеджмент» (фахове видання, наказ Міністерства освіти і науки України № 1528 від 29 грудня 2014 р.), в якому публікуються результати досліджень на здобуття наукових ступенів кандидата (доктора філософії) і доктора наук та вчених звань доцента і професора у галузі «Педагогічні науки». Збірнику надано Міжнародний номер періодичного видання (ISSN 2410-4434).

Вимоги щодо оформлення статей розміщено на цій сторінці. Авторські оригінали, що не відповідають зазначеним вимогам, не приймаються до розгляду. Рукописи підлягають додатковому редакційному рецензуванню. Прорецензована стаття може бути повернена автору на доопрацювання. Статті друкуються в авторській редакції. Редакція залишає за собою право на незначне редагування і скорочення, зі збереженням головних висновків і авторської стилістики. Про рекомендацію статті до друку та вартість публікації редакція повідомляє авторів додатково. Відхилений оригінал авторові не повертається.

Автор статті повністю відповідає за достовірність викладених фактів, цитат, посилань, про що він стверджує своїм підписом на звороті останньої сторінки, вказавши: вичитано, вивірено, відредаговано, дата, підпис.

Всі статті перевіряються програмою антиплагіату.

Статті друкуються після оплати вартості публікації.

Оплату публікації з розрахунку 35 грн. за 1 стор. прохання надсилати тільки після підтвердження про прийняття статті до публікації поштовим переказом на адресу, що буде повідомлена додатково за телефоном або електронною поштою.

За довідками звертатися за телефонами:

(044) 495-17-77; (066)487-14-22; (067)746-83-74

e-mail: art-dali@ukr.net

Корисні матеріали для подання статей

 

 

 

 

 

 

Архів номерів збірника наукових праць «Мистецька освіта: зміст, технології, менеджмент»

 

 

 

 

 

 

 

 

Архів номерів збірника наукових праць «Мистецтво і дизайн: традиції, пошук, перспективи»

 

 

 

Завітайте до нас

(044) 495-17-77 (76)
(044) 390-37-97 (96)
info@mixmd.edu.ua
Україна, 04074 Київ, Бережанська, 5

Як дістатися

  •      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)