АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Мистецтвознавство

Сучасна мистецька освіта – це запорука життєвого успіху молодого дипломованого фахівця.

Інноваційний підхід до мистецької освіти в МІХМД імені Сальвадора Далі полягає у поєднанні класичної академічної школи художньої майстерності з новітніми креативними формами майстер-класів, творчих майстерень, семінарів, практики та стажування на провідних підприємствах України та зарубіжжя.

Тісна співпраця з сучасним виробництвом забезпечує можливість навчатися і одночасно працювати, набувати практичного досвіду, отримати авторитетні рекомендації для подальшого працевлаштування, запрошення на перспективну роботу за фахом.

Семестрові Роботи

Підготовка майбутнього мистецтвознавця передбачає залучення студентів до науково-дослідної роботи протягом усього періоду навчання в Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі. Звичайно, зміст дослідницької роботи студентів поступово ускладнюється, від курсу до курсу.

Протягом навчання  студенти знайомляться з науковими напрямками роботи кафедри, пишуть реферати, виступають з доповідями і повідомленнями на семінарських і практичних заняттях, беруть участь у роботі наукових студентських конференцій, проходять практику в музеях, галереях, у археологічних експедиціях тощо.

Виконання різних завдань дозволяє студенту підійти до свідомого вибору теми майбутньої дипломної та магістерської роботи, які є підсумком їх науково-дослідної роботи в інституті. Нерідко наукові проблеми, що досліджуються студентами в рамках дипломних чи магістерських робіт, стають пріоритетним напрямком їх подальшого наукового та професійного зростання.

Контактна інформація

(044) 495-17-77 (76)
(044) 390-37-97 (96)
info@mixmd.edu.ua
Україна, 04074 Київ, Бережанська, 5

Як дістатися

  •      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)