АРТ АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ САЛЬВАДОРА ДАЛІ

Новини Арт академії

30 / 04 / 20

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ВИДУЖУЙ, НАША ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ»

Діти об‘єднуються та рятують Землю від короновіруса.

Вже місяць триває Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля», який за підтримки програми «Крокуємо в краіну Здоров‘я» Благодійного фонду «Об‘єднання світових культур», ініціювала юна киянка, засновниця проекту ArtkidsEurope Рудика Єлизавета.

«Діти – це найбільші мрійники. Через свою творчість вони здатні допомогти дорослим задуматися про майбутнє нашої рідної планети», каже Ліза про ідею започаткувати конкурс малюнка для дітей з такою важливою зараз тематикою.

Ми вважаємо, що малюнки учасників, представлені в онлайн-галереї Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля» мають виняткову художню цінність. Ми дуже захоплюємося дитячими малюнками, а кожен учасник має пишатися своєю роботою! Кількість чудових творів мистецтва кожного дня збільшується, на сьогодні маємо 166 робіт. Дозвольте нам повторити ще раз: малюнки дійсно вражаючі!

Організатори конкурсу впевнені, що участь у цьому конкурсі дасть можливість учасникам не лише проявити свій художній талант, але й допоможе знайти нових друзів серед творчої молоді з різних куточків світу.

Щодо формату і технік виконання жорстких вимог немає. Головне — створити оригінальний твір, що покаже авторське бачення та художні здібності супергероя, котрий рятує нашу планету Земля.

Щиро вітаємо всіх, хто приєднався та ще бажають приєднатися до Міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Видужуй, наша планета Земля»! Бажаємо учасникам творчого натхнення, успіхів, невичерпної енергії та радості від спілкування з прекрасним світом мистецтва та дитячих малюнків.

«Серед робіт надзвичайно багато оригінальних і чудових задумок, чи не найбільше сподобався малюнок, де зображено рибку, а на горизонті хвора планета Земля. Мабуть юний художник намагався зобразити «японську рибку»... Ще раз переконалася, що діти наші надзвичайно оригінально можуть подати глобальну пандемія коронавірусу Covid-19. Пандемія уже котрий місяць змінює усталений спосіб життя на планеті», - поділилася враженням Олеся Тарасенко - голова журі Міжнародного конкурсу дитчих малюнків «Видужуй, наша планета Земля», засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості.

Нагадуємо, що до участі запрошуємо всіх дітей планети Земля, котрим не байдуже, що наразі відбувається із нашою планетою Земля і які хочуть не словом а ділом змінити світ на краще та врятувати планету від віруса.

«Діти стали проводити майже весь свій час удома, мінімізували контакт із друзями. Чують та бачать, що на планеті Земля щось дивне відбувається. І ми запропонували Міжнародний конкурс дитячих малюнків «Видужуй, наша планета Земля», хлопчикам та дівчаткам потрібно пояснити, що за невидимий незнайомець - короновірус, захопив планету, чому діти на карантині, ім не можна виходити на вулицю, зустрічатися із доузями, чому вірус повсюди, що він справжній ворог, якого необхідно перемогти. А допоможе дітям малювання. Іхні малюнки, віра допоможе врятувати планету від віруса та швидше адаптуватися до нових умов життя» - розповіла член журі Людмила Лисенко оцінювач, мистецтвознавець-експерт, керівник акціі «Об’єднуємося проти коронавірусу 2019-nCoV (COVID-19) та крокуємо в країну Здоров’я!» програми «Крокуємо в краіну Здоров‘я» Благодійного фонду «Об‘єднання світових культур».

«Дитячі малюнки рятують світ від невігластва та відчаю, від катастроф і криз. Рятують, оскільки саме вони допомагають нам дорослим, найвпливовішим мешканцям планети Земля, бути співчутливішими й уважнішими один до одного та до всього, що відбувається навкруги, бути добрішими та чеснішими, вчать бережно ставитися до планети. Дитячі малюнки, такі чарівні, захопливі, зрозумілі та водночас глибокі, філософські та мудрі. Тож без зайвих зволікань — до захопливих переглядів», - запрошує член журі Карбовьска Юлія, Заступник директора виконавного Мистецького коледжу художнього моделювання та дизайну IM. Сальвадора Далі, викладач, координатор конкурсних рухів професійної майстерності «NEW FORMAT», «WorldSkills Ukraine» 2016- 2020p.p. Експерт Експертної Ради з підтримки проектів у секторі Українського культурного фонду галузі/сфері дизайну моди.

Ми чекаємо на Ваші роботи!
Захід у Фейсбуці: https://cutt.ly/jyd2eTZ
#artkidseurope

 

Розділи

Завітайте до нас

(044) 495-17-77 (76)
(044) 390-37-97 (96)
info@mixmd.edu.ua
Україна, 04074 Київ, Бережанська, 5

Як дістатися

  •      «Оболонь» — автобус № 102, маршрутне таксі № 180 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Мінська» — тролейбус та маршрутне таксі № 24, маршрутне таксі № 464 (зуп. «Бережанська»)
  •      «Святошин», «Нивки» — маршрутне таксі № 31 (зуп. «Бережанська»)